OTEL KLOR DİOKSİT TEMİZLEME

Otel Klor dioksit Temizliğinde,

müşterilerinize sunduğunuz hizmetlerin daha sağlıklı olması açısından yapılması gereken bir antibakteriyel hijyenik temizliktir. Otellerimizin yeni sezona daha güvenli girmesi açısından bakanlığın sunduğu dezenfektasyon genelgesiyle tüm otel odaları ve lobileri sağlık açısından daha güvenli hale getirilmektedir.
Klor dioksit temizliğinde, dikkat edilmesi gerekenlerden biri de kullanılan klor dioksitin bakterilere karşı etkili olanını kullanmak, ve kullanılan dozun ayarlanmasıdır.
- Klor dioksit ayrıca önceden hazırlanmamalı, uygulama yapılacak yerde hazırlanmalıdır.
- Yanlış kullanılan klor dioksitin ortamda fazla kalma kalması çalışanlar ve müşteriler için kötü etkiler bırakabilir.
- Otel odalarının dezenfektasyonunda kullandığımız klor dioksit ve buharlı yüksek basınçlı dezefektasyonda içiniz rahat edecektir.
Yüzme havuzlarında da kullanılan klor dioksit
Yüzme havuzların dezenfeksiyonunda kullanılan kimyasallara karşı dirençli mikropların artması, oluşturdukları kimyasal ve kansorejen yan ürünler sonucu salgın hastalıklar ile birlikte, yüzme astımı ve ishal görünümü artmıştır. Klor Dioksit su içinde herhangi bir tepkimeye girmeden ve kansorejen yan ürün oluşturmadan Yüzme Havuzlarının dezenfeksiyonunu sağlamakta ve suda rahatsız edici kokuları ortadan kaldırmaktadır. Kullanılacak Klor Dioksit miktarı havuz suyunun kirliliğine, sıcaklığına, pH ve temas süresine bağlı olarak değişiklik gösterebilir ama genel olarak düşük dozlarda kullanılarak yüzme havuzları için dezenfeksiyon sağlanır. Bununla birlikte Klor Dioksit ile yüzme havuzlarının dezenfeksiyonu sonucu tanklar, borular ve pompalarda yosun giderici olarak kullanılan ek kimyasalları kullanımı ortadan kalkar ve malzeme – bakım masrafları minimize olur.
Otel dezenfektasyonunda sezonluk da hizmet veriyoruz. 1 sezon boyunca istenilirse haftalık ve aylık dezenfektasyon uygulanmaktadır.
Yapılan işlemde müşterilerinin rahatlığının bozulmamasına dikkat etmekteyiz.
Dezenfektasyon işlemlerinin saatleri otel yetkilileriyle kararlaştırılmaktadır.
Firmamız profesyonel ekibiyle günde birçok otelin klor dioksit ve buharlı temizlik işini yapmaktadır.
Kullandığımız dezenfektanlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır.

Klor Dioksit Korono Virüsünden Korunmada Etkili mi?

Klordioksit, virüslere karşı dezenfekte edici etkiye sahiptir.

İletişim: Erol Arslan 0551 550 23 29

google-site-verification=fZjovpDE_0hqujcxz7Y7m2r2dTlpC-9nYYokP_qtG1I