BUHARLI EV TEMİZLİĞİ

Buharlı Ev Temizliği,

Buharlı Temizlikte evlerinizi temizlemek çok önemlidir. Fakat yılda bir kez yaptıracağınız buharlı temizlikle evinizin dip köşelerine kadar giren yüksek ısılı buhar, sizi virüs bakteri ve mikroplara karşı koruyacaktır.

Yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz. Buharlı Ev temizliğiyle,  Buharın 180 derecelik yakıcı etkisiyle yüzeylerde bulunan tüm bakterileri etkisiz hale getiriyoruz. Buharlı Yıkama da varolan sıcak etki hiçbir temizleme gücünde yok. Bu yüzden Buharlı Temizlik sizin ve çevreniz için antibakteriyel hijyenik temizleme sağlamaktadır.

Buharlı Ev ve apartman temizliği için bizden bilgi alabilirsiniz.

Süre: Daire başına ortalama süre 60-90 dakikadır.

Kimyasal hiçbir temizlemeyici ürüne ihtiyaç duymadan, profesyonel buharlı makinelerimizle yaşam alanlarınızı temizliyoruz. Tüm odalar buharın gücüyle virüslerden ve bakterilerden arındırılıyor ve tamamen hijyenik bir sonuç elde etmemizi sağlıyoruz. Yoğun buhar, mutfak, banyo, yer ve stor perde temizliğinde mükemmel sonuçlar sağlıyor. Duvarları, fayansları, derz aralarını, parkeleri, camları, dolapları, mutfak fırını ve ocağı temizlerken; deterjanla dahi çıkarmakta güçlük çektiğiniz inatçı lekeleri yok ediyor, ulaşılması en zor alanlarda bile adeta evinizin görünümünü yenileyen bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Kimyasal temizleyicilere alerjiniz varsa, evinize kimyasal temizleyiciler sokmadan hijyenik ve detaylı temizlik yapabilmek istiyorsanız, küçük çocuklarınız için temizleyicilerle ilgili endişe duyuyorsanız; evinizi, ailenizi ve evinizdeki mutluluğu korumak için bize hemen ulaşın!


google-site-verification=fZjovpDE_0hqujcxz7Y7m2r2dTlpC-9nYYokP_qtG1I