Buharlı Temizlik Nedir?

Buharlı Temizlik, yaşam alanlarınızı hiç bir kimyasal madde kullanmadan 180C varan buhar sıcaklığıyla dezenfekte etmektir. Profesyonel makinelerle yapılan buharlı temizlik; bakteri, virüs, mikropları yüzeylerden yok eder.

%99.99‘a kadar virüsleri yok edin!

Buharlı temizlik makinaları ile yüksek sıcaklıkta evinizin her noktası dezenfekte edilmekte, vakumlama ile dezenfekte edilen alandaki bakteriler yok ederek %99,99 hijyen sağlamaktadır. Hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen profesyonel makinelerle yapılan temizlik. 

Günümüzde virüslere karşı temizlik ihtiyacı gün geçtikce artmaktadır. Dünyanın bir yerinde çıkan virüsler bugün bütün dünyayı tehdit etmekte. Bunun için yaşam alanlarımızı sürekli dezenfekte etmek zorunda kalıyoruz. Bu hem maddi anlamda bir yük, hemde zaman kaybı. Bunun içindir ki artık temizlik firmalarına daha çok ihtiyaç duyulmaktadır. Buharlı Temizlikle derinlemesine temizlik yapılır.

Basınçlı kazan içerisinde üretilen buharın gücü evinizde çok çaba sarfetmeden ve çok zaman kaybetmeden temizlik yapıyoruz. Suyun doğal gücü kimyasal temizleyiciler kullanmadan derinlemesine temizliğin alternatifini sunuyor.

google-site-verification=fZjovpDE_0hqujcxz7Y7m2r2dTlpC-9nYYokP_qtG1I